top of page

Acerca de

Godopoco II lygis (tiems kurie susipažinę su Godopoco metodu)

Kas dalyvavo Godopoco mokymuose, ar yra susipažinę su žaidimu, taip pat mokėsi online kursuose, kviečiame mokytis toliau.

Seminaro metu gilinsite improvizacijos įgūdžius. Susipažinsite su “Kaukių” teorija ir praktiškai išbandysite įvairias virtualias “kaukes”. Pabūsite įvairiuose statusuose ir pasitreniruosite kaip jais manevruoti. Sužinosite apie Ego personažus – kaip juos pažinti, pavadinti ir valdyti. Pamatysite skirtumą tarp socialiai priimtinos ir individualios padoru/nepadoru ir oru/nebeoru ribos. Atliksite pratimus, kurie padeda tapti atviresniais, jautresniais ir pastabesniais. Ir, be abejo, nersite giliau žaisdami Gododpoco.
Sukursime atmosferą, kurioje mokytis bus ir naudinga ir smagu. 

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie mokymų programą ir kt., drąsiai skambinkite, klauskite.


Godopoco seminaras 2 dienos gyvai (2 lygis). Lektorius Andrius Žebrauskas
Laikas: Rugsėjo 23, 24 dienomis  
Rugsėjo 23 d. (penktadienį) nuo 13.00 iki 19.00 su dviem 15 min. pertraukėlėmis.
Rugsėjo 24 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 17.30 su pietumis ir dviem pertraukėlėmis.
Vieta: Comfort Hotel LT - Rock 'N' Roll Vilnius
Kaina: 360 + PVM (viso 435,60)
 

Registracija: Siųskite laišką į info@godopoco.com savo vardą, pavardę, telefono nr., jei reikia, įmonės rekvizitus išankstinei sąskaitai išrašyti. Vieta seminare bus rezervuota gavus išankstinį apmokėjimą. 

Jeigu nuspręsite nedalyvauti mokymuose, turėtumėte apie tai pranešti iki rugsėjo 15 dienos, kad mokėjimą grąžintume. Pranešus vėliau bus grąžinta 70% pervestos sumos.

Telefonas pasiteiravimui +37060409669

bottom of page