Godopoco įmonėms

1,5 val. paskaitos. 3 ir 6 val. seminarai sudaromi pagal įmonės poreikius

Vidinio įmonės augimo akademija

Baimė susimauti, nemokėjimas išreikšti emocijas ir nesugebėjimas ramiai išklausyti kritiką trukdo siekti rezultatų komandoje ir būti laimingam profesiniame kelyje. Godopoco - tai komandų vidinio augimo akademija, kurioje naudojami Andriaus Žebrausko sukurti žaismingi, kiekvieną dalyvį įtraukiantys ir pozityvią patirtį kuriantys metodai.   Ši pozityvi patirtis, padeda kompanijoms atrasti jų komandų vienybę, paremtą abipuse nauda ir bendradarbiavimu. Vėliau, keliaujant per skirtingus lygius, sukuria galimybes skleistis kiekvieno darbuotojo autentikai, neatrastoms stipriosioms pusėms, įkvepia ir motyvuoja siekti to, kas kuria jo laimę profesiniame kelyje ir koncentruotis į tai, kur jis yra stipriausias.

3 mėnesiai / 3 lygiai

   I - GODO (basic). Šis lygis skirtas apjungti organizacijos komandas į darnią grupę, juos įtraukti, atpalaiduoti ir įkvėpti tam, kad skleistų vieninga komandinė dvasia, paremta abipusiu bendradarbiavimu. Improvizuotų ir netikėtų veiklų metu dalyviai neturi galimybės būti tik stebėtojais, kiekvienas jų išbando veiklas, kurių metu išryškėja bendradarbiavimo ir nesuprastų lūkesčių spragos.

   II - POCO (advanced). Šis lygis skirtas individualioms komandoms, kurios organizacijai yra prioritetinės (pardavimų komanda, vadovai ir pan.) arba pirmo lygio metu jose išryškėja didžiausios spragos. Per pozityvią patirtį gilinamos bendradarbiavimo, emocinio intelekto,  neišnaudotų stiprybių panaudojimo galimybės.

   III - GODOPOCO (expertise). Šis lygis apjungia visą organizaciją ir praktiškai integruoja pirmųjų dviejų lygių rezultatus. Visa organizacija  įsitraukia ir randa praktinius sprendimus kaip bendradarbiauti, gauti abipusę naudą, kiekvienam siekti individualių tikslų, bet kartu stiprinti ir komandinę vienybę.

Veikiame – tyrinėjame tai, ką atradome veiklose – dalinamės – vėl veikiame

  1. Visi įsitraukia į veiksmą

  2. Žaisminga, pozityvi, kupina humoro atmosfera

  3. Atsipalaiduoja, atsiranda spontaniškumas, mažėja susikaustymas, stresas, nusiima kaukes

  4. Suvokia, kad jų stiprybė ne konkurencijoje, o skirtingų  žmonių vienybėje

  5. Patiria bendrumo, tolerancijos, pasitikėjimo, saugumo jausmą

  6. Skleidžiasi autentika ir individualumas, ryškėja neatrastos stiprybės, jėgos, kiekvieno talentai

  7. Suvokia bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos vertę ir kodėl tai svarbu, kad skleistųsi jų pačių stiprybės

  8. Gauna praktinę ir labai pozityvią patirtį, todėl atsiranda įkvėpimas ir motyvacija tai praktikuoti kasdien darbe bei asmeniniame gyvenime

Kam skirta?
Organizacijoms, siekiančioms ne tik verslo ir personalo rodiklių efektyvumo, bet ir besirūpinančiomis emocine savo darbuotojų būsena, jų  laime ir įkvėpimu darbe.
 
Dalyvių skaičius nėra ribojamas. Itin didelėms komandoms visi trys lygiai integruojami, skaidant per kelis kartus. Kiekvienu atveju organizatoriai pateikia individualų sprendimą kaip geriausiai integruoti Godopoco įmonėje.

Šiuo metu mokymai vyksta ir nuotoliniu būdu.