top of page

Acerca de

 9.jpg

Vasaros improvizacijos stovykla 2023 06 26-30

Veda aktorius, lektorius Godopoco autorius Andrius Žebrauskas. Daugiau nei 21 metų patirties mokymų srityje. 

Improvizacija - tai Godopoco pagrindas.

2023 m. birželio 26-30 d.  (5 dienos, 4 nakvynės) vyks legendinė VASAROS IMPROVIZACIJOS STOVYKLA 

Brazylijos sodyboje prie ežero.


Kas tai? Praktinis-poilsinis 5 dienų improvizacijos mokymų seminaras individualiems asmenims. Dalyvauja skirtingo amžiaus, išsilavinimo ir veiklos pobūdžio žmonės. Seminaras vyksta sodyboje gamtoje, šalia ežero, (max. 16 dalyvių).

Kam skirta? Visiems kas nori išmokti improvizacijos, ištrūkti iš rutinos, sumažinti įtampą ir  lengviau bendrauti su savimi ir su kitais. Visiems, kurie nori tapti spontaniškesni, kūrybiškesni ir geriau save pažinti. Visiems, kas nori turiningai praleisti atostogas smagioje kompanijoje.

Kaip tai vyksta? Niekas nedaužys jūsų asmenybės langų. Kartu juos lengvai ir smagiai nuvalysime. Čia nėra griežtų reikalavimų, lyderių ir nevykėlių. Bendrausime, pamažu įsitrauksime į žaidimus, kūrybą ir taip nejučia mokysimės improvizacijos meno. Ypatingas dėmesys skiriamas praktikai (20% teorija / 80% praktika). Teorija ne užrašoma, bet praktiškai „išgyvenama“. Medžiaga įsisavinama žaismingai ir su humoru.

Ko išmoksite? Gausite improvizacijos įrankius, kurie palengvins bendravimą tiek kasdienio gyvenimo, tiek darbo santykių kontekste. Jie mažina baimę suklysti, „susimauti“, todėl sumažėja baimė kalbėti viešai, o patekus į komplikuotą situaciją leidžia lengvai iš jos išeiti.
Kiekvieno seminaro metu kas nors pasako: „kokia gera kompanija čia susirinko!“. Tai reiškia, kad skirtingų tikslų vedini žmonės čia atranda save, o per tai – malonumą bendrauti, mokytis ir augti. 


Data: 2023 m. birželio 26-30  (5 dienos, 4 nakvynės) 
Stovyklos kaina: 890,- (mokymai, maitinimas 3 kartus per dieną, kavos pertraukėlės, pirtis) Vėliau, kaina 890 Eur. 

Nakvynė: už nakvynę mokama atvažiavus į stovyklą, vietoje. Speciali kaina Impro stovyklos dalyviams 78,50 Eur dviviečiuose kambariuose Didžiąjame name. Norintys gyventi atskirai, ne Didžiąjame name, galite rezervuotis tiesiogiai pagal poreikius https://www.sodyba-brazylija.lt/nameliu-kambariu-nuoma/
Pirkite bilietą per Paysera Tickets 


Vieta: kaimo turizmo sodyba "Brazylija" Rokiškio raj. http://www.sodyba-brazylija.lt/
Laikas: pradžia - birželio 26 d. renkamės 11 val. pabaiga – birželio 30 d. 16 val. Plius bendravimas, sportas, maudynės, refleksija, pietų miegas.
 
Rezervacija: Užpilykite formą apačioje arba siųskite dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį  el.paštu labas@zebrauskas.lt, tel. pasiteirauti +37060409669.
Dalyvio vieta bus rezervuota gavus išankstinį apmokėjimą. Jeigu nuspręsite nedalyvauti mokymuose, turėtumėte apie tai pranešti iki birželio 12 d., kad mokėjimą grąžintume. Pranešus vėliau bus grąžinta 70% pervestos sumos.

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

 

DAINORA BANDŽIŪTĖ:
- Savaitė improvizacijos stovykloje, prilygo mėnesiui poilsio. Buvo puiku: šaunūs žmonės, kurie nori mokytis ir augti, kūrybiška aplinka ir Andrius, su kurio pagalba mokėmės šokti per langą ir tik tada galvoti, kaip nusileisti, mokėmės pamiršti planą A, o paskui ir planą B, ir kalbėti prieš auditoriją visiškai tuščia galva. Būti čia ir dabar.
Vasaros improvizacijos stovyklą rekomenduoju tiems, kurie nori „eiti į gyvenimą“ atviri ir bendrauti bamba;), atverti savo asmenybės lobius ir stebinti patys save, kurie siekia asmeninio komforto jaustis laisvai.
Gyvenime, kaip ir teatre, galiu tapti kuo tik panorėsiu.

JURGITA ZAREMBAITĖ:
Pirmiausia begalinis AČIŪ Andriui – nuoširdžiam, giliam, geranoriškam, talentingam, ramiam, gerų ir šiltų akių žmogui. Jūsų sugebėjimas apgaubti dėmesiu tiek visą kolektyvą, tiek kiekvieną žmogų atskirai, Jūsų gebėjimas matyti ir išskleisti kituose gėrį bei stipriąsias puses, gerąsias savybes, Jūsų skatinimas ir palaikymas, konstruktyvių pastabų davimas, nesumenkinant žmogaus, kelia pagarbą Jums kaip MOKYTOJUI.
Stovykla pralėkė labai greitai, kaip ta lietuviška vasara, kurios lauki, lauki, o ji tik šast…tačiau žinių, emocijų, potyrių, įspūdžių, savęs kaip asmenybės išlaisvinimo atžvilgiu ta savaitė galėtų prilygti (mano) metams.
Man patiko viskas :
-                sodyba - graži, rami, tvarkinga, su labai nuostabia aura.
-                maistas – pirštelius norėjosi laižytis.
-                laisvalaikio pramogos – įvairios ir kiekvienam pagal poreikį.
-                užsiėmimai – labai gerai suorganizuoti (geras teorijos ir praktikos, bei darbo ir poilsio santykis). Nepastebėdavau, kaip prabėgdavo diena, norėjosi dar, dar ir dar…
-                šokiai – visiškas gėris ir panirimas į save, o tuo pačiu susiliejimas į visumą
-                bendras vakarojimas!
Aš tikėjausi, kad stovykla man patiks, bet kad taip….. !!!!!!! Tai pranoko visus mano lūkesčius
AČIŪ

MARTYNAS KAIRYS:
Taip aktyviai ir naudingai dar niekados nebuvo teke atostogauti/mokytis:).
Savaitė praėjo kaip viena diena, o gal ir trumpiau. Sukurta atmosfera leido mokytis ne tik iš Jūsų ar kitų dalyviu, bet ir iš savęs. O iš savęs mes mokomes retai. Dažniausiai tai būna skaudžios pamokos. Šikart mokymasis buvo kitoks. Daug gilesnis. Toks visas is ''raumenu'' :). Tai buvo vienas iš tų retų atvejų, kai pertraukos laukiama ne dėl to, kad atsipūsti nuo mokymosi, o dėl to, jog atsigerti vandens, jog smegenys kvėpuotų ir burna nebutų išdziūvusi vaidinant naują personažą.
Daugelis mūsų tik vėliau supras, jog gavo vieną iš gražiausių gyvenimo savaičių. Dažniausiai mes tai suvokiame po tam tikro laiko pažiūreję į nuotraukas ir nuoširdžiai nusišypsoję lūpomis, akimis ir širdimi. Ačių, jog suteikėte mums galimybę pažinti Jus, improvizaciją, naujus žmones ir save... 3 metų vaiką :). tokį tikrą ir ''vėl'' nebesugadintą.

a) pratimai visi į temą ir labai geri...
b) tinkama atmosfera ir lokacija mokymams
c) profesionalus mokymo lygis
d) geras teorijos ir praktikos santykis
e) pozityvi atmosfera nuolatos
f) jaučiama dalyvių nuotaika ir nuolatos ji yra gerinama (smagiomis istorijomis)
g) geras maistas
h) labai gerai parinkta muzika
i) labai Įvairus mokymasis, kur Įpinami ne tik pratimai, bet ir filmavimas bei mini spektaklis
j) sugebejimas išlaikyti mokytojo ir draugo santykį t.y. mes visi žinome, jog Jūs esate mūsų mokytojas, bet kartu ir žinome, jog geras draugas (toks neatitolęs nuo mūsų). Tai yra neapsakomai smagu, kai tu jauti žmogui pagarbą ne tik už tai, ką jis daro, bet ir kaip tai daroma (išlaikant šilto buvimo kartu lygį)

DOVILĖ PRIŽGINĖ:
Galiausiai rašau savo atsiliepimą. Nusprendžiau šiek tiek luktelti ir "pagyventi", kad pajusčiau tikrąjį seminaro poveikį mano gyvenime - ir jis tikrai jaučiasi. :) Jaučiuosi laisvesnė, lengviau bendrauju su aplinkiniais ir mažiau jaudinuosi dėl savo klaidų ar nepatogių situacijų - tiesiog pasijuokiu iš savęs kaip ir sakėt. Visa stovykla-seminaras buvo nuostabi patirtis, kuri dar, tikiuosi, ilgai gyvuos manyje. Vis dar dabar nesuvokiu, kaip jums pavyko nuimti tą įtampą ir susikaustymą jau pačią pirmąją dieną. Labai ačiū, Jums, už šią suteiktą galimybę pažinti savo ribas ir jas sugriauti. :)

MARIJA MIKALAUSKIENĖ:
Dėl improvizacijos stovyklos, tai viskas labai patiko!
Dėstytojas nuostabus! Programa patiko, viskas vyko sklandžiai,
aiškiai, raiškiai, įtaigiai, žaismingai, struktūruotai, su gera nuotaika :) Na vieni pagyrimai.
Sodyba irgi liux (išskyrus, kad net aš, būdama kompaktiška moteris, vos sutilpau įdušą ir kitą gretimą įstaigą) - graži aplinka, skanus maistas, puikus ežeras.
Bandau sugalvoti, kas čia nepatiko, bet kol kas nepavyksta, tai gal ir perdaug nesivarginsiu šiuo klausimu :)
Aš radau ko dar noriu mokytis gyvenime, kur dar tobulėti - toks ir buvo mano tikslas :)

DONATAS:
Sunku prie kažko prikibti. Patiko skirtingų pratimų gausa, jų atlikimas.
Man asmeniškai tik norėjosi daugelį jų praktikuoti kiek ilgiau, bet turbūt pažengusiųjų lygis tam ir yra skirtas..
Andrius labai šaunus mokytojas, aukščiausias balas iš mano pusės! Vieta stovyklai bene ideali:)
Reziumuojant, visais aspektais - labai gerai! Tereikia, kad dabar viskasnusėstų ir būtų greičiau pasiekiama naudojimui gyvenime.

AGNĖ:
Mano atsiliepimas apie stovyklą tik teigiamas! 10 balų! Buvo taip viskas nerealu, veikla, užsiėmimai, bendravimas, aplinka, žmonės, kūrybingumas, patarimai, juokas - fainai, kas galėtų būti ir geriau ! Kartočiau tikrai…

Registruotis:

Jei turite klausimų skambinkite +370 604 09669

Ačiū, susisieksime artimiausiu metu!
bottom of page